Трактори
Комбайни
Сівалки
Оприскувачі
Експлуатаційні якості
Комфорт
Продуктивність
Ефективність
та економічність
Управління парком
Деталі
Сервіси
Оригінальні запчастини AGCO Parts
AGCO Parts Books
Додаткова продукція
Опції та аксесуари
Інструменти
Новини
Історія бренду
Матеріали
Відгуки
Укр
3 Вересня 2021

Massey Ferguson презентував 7 нових сільгоспмашин на заході BORN TO FARM


Для прихильників бренду 3 вересня Massey Ferguson презентував 7 нових сільгоспмашин, над якими інженери компанії працювали в останні роки, враховуючи побажання фермерів з усього світу.
Це особливий день для Massey Ferguson. Компанія представляє 7 нових простих і надійних інтелектуальних машин, а також цифрові послуги для сільгоспвиробників, які забезпечують продуктами харчування весь світ.

Серед інтелектуальних машин Massey Ferguson у сегменті тракторів були представлені три серії, що включають повністю оновлений модельний ряд. В першу чергу була продемонстрована серія 8S, яка не так давно потрапила на український ринок. Крім MF 8S були представлені компактні маневрені трактори MF 6S з 4-циліндровими двигунами потужністю від 135 к.с. до 200 к.с. та MF 7S з 6-циліндровим двигуном від 155 к.с. до 220 к.с.

Варто відмітити, що всі серії мають опцію управління потужністю двигуна. А серія 8S відтепер може розвивати потужність до 305 к.с. у поєднанні з трансмісією Dyna-VT.
Скріншот з онлайн-заходу BORN TO FARM
Скріншот з онлайн-заходу BORN TO FARM
В ході презентації також були продемонстровані:

  • нова серія телескопічних навантажувачів MF TH, які попередньо були презентовані в червні цього року;
  • фронтальний навантажувач MF E-Loader з новою функцією автоматичного управління, яка допомагає підвищити ефективність, точність, продуктивність і безпеку.
  • повна лінійка косарок, граблів, сіноворушилок, прес-підбирачів та обмотувачів.
  • рішення проблеми сталості сільського господарства (цифрові послуги).
Скріншот з онлайн-заходу BORN TO FARM
Серед цифрових послуг, які пропонує Massey Ferguson — новий центр телеметрії і моніторингу MF Connect, який збільшує час безвідмовної роботи техніки, а також нові рішення для точного і цифрового землеробства MF Guide, Section та Variable Rate, які знижують вплив на навколишнє середовище та підвищують продуктивність.
Born to Farm приносить світові те, що має велике значення в порівнянні з багатьма іншими професіями: вклад у виробництво екологічно чистих і якісних продуктів харчування для зростання населення.
Тьєррі Лотте — віце-президент і керуючий директор Massey Ferguson в Європі і Близькому Сходу

ПОШУК ДИЛЕРА

у Вашому регіоні
ВІД
MASSEY FERGUSON