Трактори
Комбайни
Сівалки
Оприскувачі
Експлуатаційні якості
Комфорт
Продуктивність
Ефективність
та економічність
Управління парком
Деталі
Сервіси
Оригінальні запчастини AGCO Parts
AGCO Parts Books
Додаткова продукція
Опції та аксесуари
Інструменти
Новини
Сімейство брендів AGCO
Історія бренду

Матеріали
Укр
07 Квітня 2021

Massey Ferguson представив новий прес-підбирач RB 4160P Protec

Корпорація AGCO, світовий лідер в розробці, виробництві та продажу сільськогосподарської техніки і технологій точного землеробства, представила новий комбінований прес-підбирач Massey Ferguson RB 4160P Protec.
Створивши Protec, AGCO продовжує традицію створення інноваційних рішень для заготівлі сіна і кормів. Машина поєднує в собі всі функції силосних прес-підбирачів серії RB із вбудованим пристроєм для обмотки тюків, що дозволяє сільгоспвиробникам проводити збирання і силосування корму з високим вмістом вологи за один простий процес.
У кліматі з високою вологістю і великою кількістю дощів традиційна заготівля сіна може виявитися непростим завданням, тому багато кормовиробників переходять на тюкований силос. Вони не тільки уникають проблем з пересиханням, але і можуть зібрати свій корм на ідеальній стадії росту для отримання максимальної поживної цінності.
Дейн Мозель, фахівець з маркетингу сегменту техніки для заготівлі кормів у компанії AGCO.
Незалежно від того, чи йде мова про збирання кормів для молочної чи м'ясної ферми, універсальний RB 4160 Protec може впоратися з будь-якою культурою, яку фермер захоче тюкувати. На додаток до рулонів, загорнутих в пластикову плівку, машину можна використовувати для обгортання кормів в сітку перед пакуванням в силос, а також для пресування сухого сіна, соломи і навіть таких матеріалів, як кукурудзяна солома.

Індивідуально обернуті тюки забезпечують високу якість корму та переваги транспортування

Збереження поживної цінності корму — одна з переваг силосу. Дейн Мозель говорить, що обгортання силосного тюка, як тільки він виходить з тюкувальної камери, дозволяє зберегти більше білка і поживних речовин, які тварини можуть споживати.
Від моменту надходження корму в підбирач Protec до моменту виходу обгорнутого тюка проходить менше хвилини. Годування таким високоякісним кормом може фактично знизити витрати на раціон, тому що фермеру вже не потрібні інші добавки.
Дейн Мозель, фахівець з маркетингу сегменту техніки для заготівлі кормів у компанії AGCO.
У 2020 році фахівець із заготівлі кормів AGCO Джессіка Вільямсон провела польове випробування, порівнюючи якість корму з силосних тюків, які були обмотані через різні проміжки часу після тюкування. Вона виявила, що затримання процесу упаковки всього на 24 години привело до майже 4-відсоткового зниження доступності засвоюваних білків, а також до зниження загальної кількості засвоюваних поживних речовин і летких жирних кислот, що є показником успіху процесу силосування.

Промислова міцність забезпечує надійність

Прес-підбирач Protec, створений з розрахунком на надійність і довгий термін служби, має міцне шасі і оснащений шинами з високою прохідністю, підібраними з урахуванням ваги машини в 14 000 фунтів. Компоненти прес-підбирача, включаючи підбирач, пресувальну камеру і систему обмотування, ідентичні прес-підбирачу для тюкування силосу RB 4160V, який дебютував на виставці Farm Progress Show 2018 і виробляє тюки розміром 4 на 5 футів.
У нас є стандартні прес-підбирачі RB з кількістю випущених тюків від 50 000 до 60 000, і вони все ще працюють на повну потужність, тому що ці машини сконструйовані таким чином, щоб фермери могли тюкувати будь-які культури.
Дейн Мозель, фахівець з маркетингу сегменту техніки для заготівлі кормів у компанії AGCO.
З шириною захвату 73 дюйма безкулачковий підбирач забезпечує безперебійну подачу в рулонну камеру навіть важких, вологих кормів. Завдяки відсутності кулачкової направляючої, зменшується кількість рухомих деталей, що робить прес-підбирач більш тихим і надійним при менших затратах на техобслуговування і меншій кількості регулювань.

Прес-підбирач Protec оснащений двома рядами ножів Xtracut з гідравлічним приводом. Оператори можуть вибрати 0, 8, 9 або 17 ножів для досягнення зрізу кормової маси довжиною до 2,65 дюйма, що дозволяє поліпшити засвоюваність корму. Як тільки урожай потрапляє в пресувальну камеру, система постійного тиску (CPS) забезпечує постійну щільність протягом усього процесу пресування.
Чим щільніше рулон, тим менше кисню потрапляє при його обгортанні, що покращує процес силосування. Змінна камера Protec формує рулони шириною 4 фути і діаметром від 35,5 до 63 дюймів.
Дейн Мозель, фахівець з маркетингу сегменту техніки для заготівлі кормів у компанії AGCO.

Легке обмотування з Protec

Завдяки своїй унікальній конструкції, обмотувальний пристрій комбінованого прес-підбирача досить міцний, щоб легко обмотувати силосні рулони, які можуть важити майже 3000 фунтів. При цьому він досить компактний для більшої маневреності в полі та простий при транспортуванні і зберіганні.

На додаток до двох рулонів обмотувальної сітки, RB 4160P може перевозити також 14 рулонів плівки 750 мм або 500 мм. Залежно від рекомендацій виробника доступні три варіанти попереднього натягу плівки.
З такою кількістю сітки і плівки пристрій може обгорнути 224 тюка у 8 шарів плівки або до 280 тюків у 6 шарів, так що Protec може працювати весь день. Система Easy Load System (ELS) спрощує заміну рулону сітки та плівки. Датчики автоматично виявляють розрив плівки або вихід рулону, а прес-підбирач компенсує це, гарантуючи, щоб тюки завжди повністю були загорнуті.
Дейн Мозель, фахівець з маркетингу сегменту техніки для заготівлі кормів у компанії AGCO.

Інноваційні функції збільшують можливості тюкування

Вся серія RB спроектована з урахуванням вимог продуктивності. Оператор може відстежувати формування тюків, управляти включенням ріжучого апарата і вибирати групи ножів за допомогою інтуїтивно зрозумілого сенсорного монітора E-link Pro в кабіні трактора. Єдина причина покинути сидіння — поповнити запас сітки і плівки.

Навіть забивання підбирача можна усунути з кабіни трактора завдяки системі HydroFlex Control.
Якщо прес-підбирач забитий, оператор може відключити ножі і опустити задню частину днища подаючого столу за допомогою монітора в кабіні, цим самим дозволяючи врожаю потрапити в пресувальну камеру. Потім машину можна знову запустити, і продовжувати тюкування.
Дейн Мозель, фахівець з маркетингу сегменту техніки для заготівлі кормів у компанії AGCO.
У стандартну комплектацію прес-підбирача входить камера, встановлена на задній панелі, що дозволяє оператору бачити обмотувальний стіл і контролювати переміщення, обмотування і випуск тюків. Обслуговування машини просте: прес-підбирач оснащений легкодоступними змащувальними вузлами і автоматичною системою змащення ланцюга.
Комбінований прес-підбирач RB 4160P Protec — ідеальний інструмент для виробників, які хочуть отримати максимальну віддачу від інвестицій в корми і забезпечити свою худобу абсолютно кращими кормами. Це універсальне рішення для заготівлі кормів.
Дейн Мозель, фахівець з маркетингу сегменту техніки для заготівлі кормів у компанії AGCO.

ПОШУК ДИЛЕРА

у Вашому регіоні
ВІД
MASSEY FERGUSON