Трактори
Комбайни
Сівалки
Оприскувачі
Експлуатаційні якості
Комфорт
Продуктивність
Ефективність
та економічність
Управління парком
Деталі
Сервіси
Оригінальні запчастини AGCO Parts
AGCO Parts Books
Додаткова продукція
Опції та аксесуари
Інструменти
Новини
Історія бренду
Матеріали
Відгуки
Укр
25 Листопада 2020

Massey Ferguson запускає трактор MF 7719 S в ексклюзивній специфікації

Massey Ferguson, світовий бренд AGCO (NYSE: AGCO), оголосив про запуск свого високотехнологічного трактора MF 7719 S NEXT Edition після успіху 4 моделей представлених на виставці Agritechnica 2019 (MF 5711 S Dyna-4, MF 5713 S Dyna-4, MF 7720 S Dyna-VT і MF 7726 S Dyna-VT).
Ексклюзивна специфікація NEXT Edition тепер доступна на одній з найпопулярніших моделей Massey Ferguson — MF 7719 S Dyna-VT, що відзначена нагородою «Машина року 2019».

Massey Ferguson розробив версії NEXT Edition, об'єднавши елементи ексклюзивних пакетів MF 7700 S Exclusive з додатковими характеристиками і функціями підвищення комфорту та продуктивності в ексклюзивному забарвленні.

Цей простий пакет забезпечує неперевершений рівень продуктивності і відмінне співвідношення ціни і якості, підвищуючи продуктивність для фермерів і підрядників.
Ми просто подивилися на потреби наших клієнтів в цьому зростаючому сегменті 180-200 к.с., а також на бажані опції, обладнання та трансмісію,
Франческо Мурра, директор з маркетингу Massey Ferguson в Європі і на Близькому Сході.
Модель MF 7719 S Dyna-VT NEXT Edition буде доступна для замовлення з 14 вересня 2020 року.

Модель MF 7719 S Next Edition

 • Тип двигуна: AGCO POWER 6,6 л / 6-циліндровий SCR
 • Максимальна потужність @1950 об/хв: 190 к.с.
 • Максимальна потужність з EPM @1950 об/хв: 220 к.с.
 • Коробка передач: Dyna-VT CVT
Модель MF 7719 S NEXT Edition потужністю 190 к.с. оснащена найсучаснішою трансмісією Dyna-VT CVT.

У цих нових тракторах, спеціально розроблених для задоволення потреб професійних сільськогосподарських працівників, від змішаних господарств до сільськогосподарських підприємств і підрядників, використовуються прості і надійні технології, що забезпечують максимальну ефективність і низькі експлуатаційні витрати.

Високоефективна модель NEXT Edition з вражаючою тяговою здатністю і вантажопідйомністю перевершує по робочих характеристиках як в польових умовах, так і на дорогах, з чудовою економією палива, великими інтервалами між технічним обслуговуванням і низькими вимогами до технічного обслуговування, що знижують експлуатаційні витрати.
Щоб відмітити цю успішну модель, відзначену нагородою «Машина року 2019», ми вирішили задовольнити саме ці потреби, розробивши дійсно привабливий пакет. Модель NEXT Edition виводить наших майбутніх клієнтів на наступний рівень продуктивності і надійності, коли справа доходить до виконання роботи на фермі. Ми хочемо запропонувати їм краще співвідношення ціни і якості,
Франческо Мурра, директор з маркетингу Massey Ferguson в Європі і на Близькому Сході.
Моделі NEXT Edition ще більше розширюють існуючу «Ексклюзивну» специфікацію, яка передбачає: гідравліку із закритим центром 110 л/хв, чотири електронних золотникових клапана, механічну підвіску кабіни, підлокітник Command Control з важелем управління Multipad, круїз-контроль і ефект зчеплення (Clutch Effect). Машини поставляються з підвіскою переднього моста Quadlink, автоматичним кондиціонером, дзеркалами з електричним управлінням і регулюванням обмерзання і терміналом Datatronic 5 для управління всіма функціями трактора і точного землеробства. NEXT Edition також поставляється з технологіями телеметрії MF Connect із 3-річною передплатою в стандартній комплектації, що дозволяє максимально збільшити час безвідмовної роботи машини.
Специфікація NEXT Edition додає відмінні і ексклюзивні штрихи всередині і зовні машини»,додає він. «Цей трактор має унікальну емблему NEXT Edition на капоті, а також ексклюзивну табличку всередині, на якій вказано його спеціальний номер лімітованої збірки NEXT Edition. Моделі NEXT Edition представлені в культовому червоному кольорі MF, але з характерними чорними решітками в стандартній комплектації. Ті агровиробники, які хочуть більшої ексклюзивності, можуть також вибрати повністю чорний трактор за тією ж ціною,
Франческо Мурра, директор з маркетингу Massey Ferguson в Європі і на Близькому Сході.
Крім цих характеристик, моделі NEXT Edition оснащені ще більшою автоматизацією і удосконаленими функціями для поліпшення комфорту, управління і продуктивності:

 1. Надпотужна система Integrated Front Linkage System (IFLS), що забезпечує вантажопідйомність до 4000 кг, зі спеціальним керуванням переднім клапаном.
 2. Система SpeedSteer, яка забезпечує більш швидке і легке маневрування за рахунок зменшення кількості оборотів рульового колеса, необхідних для виконання поворотів.
 3. Комплексна система рульового управління Auto-Guide, включаючи сенсорний термінал Datatronic 5 для управління функціями трактора і точного землеробства.
 4. Задні крила шириною 2,55 м з задніми висувними елементами.
 5. Передні крила, які широко обертаються (в залежності від розміру шин).
 6. Нові стандартні розміри шин, включаючи 650/65R42 WF — 540/65R30 WA для поліпшення зчеплення і запобігання ущільненню.
 7. До 16 світлодіодних робочих і дорожніх ліхтарів.
 8. Додаткові опції і оснащення для персоналізації моделі NEXT Edition, а також для відповідності будь-яким специфічним вимогам ринку/країни.

ПОШУК ДИЛЕРА

у Вашому регіоні
ВІД
MASSEY FERGUSON